Previous Entry Share Next Entry

40 хвилин в Бад Ішлі

Автор demarcos

Bad Ischl - містечко (14 тис. нас.) в Верхній Австрії. Це вже Східні Альпи, а Альпи - це дуже красиво)

В Бад Ішлі в нас була пересадка на іншу електричку, тому на огляд міста ми мали лише сорок хвилин. Швиденьке фото поїзда та гір:


Якщо в назві німецького чи австрійського міста є слово "Бад", це означає, що десь поруч є джерела якоїсь води, і багато людей похилого віку, які приїхали сюди лікуватись))) В Бад Ішлі і водичка є, якою лікують багато чого і пенсіонерів достатньо!
Місцевий вокзал:


Десь до 30-х років XIX навколо міста лише сіль добували, ніхто про лікування і не думав. Але потім вчені дослідили місцеві води і прийшли до висновку що їх висока мінералізація буде сприяти одужанню від усяких хвороб. В 1827 після лікування в Бад Ішлі, ерцгерцогиня Софія влаштувала блискучу PR- акцію - народила аж чотирьох дітей. Бад Ішль стає популярним курортом.
Місто не обтяжене багатоповерхівками, тому гори тут видно всюди. Біжимо в центр:


Будівля Укрпошти і пам"ятник сільському туалету))) Насправді, в Австрії, на зиму закривають пам"ятники. Холодно їм чи що?


Розкішна будівля:


Австрійці, таке враження, взагалі не паряться з назвами. Бачив містечка "Нова лісова церква", "Нова церква", "Озерна церква" )). З назвою готеля теж довго не грались - "Отель біля пошти" )) . Сам готель був побудований в 1827 році:


Повітря чисте, вулиці чисті. Таке враження, що найбруднішою точкою в місті був мій об"єктив, який я тут протер)


Пішохідна частина Вокзальної вулиці:


Вода в річці...самі знаєте яка:


Безсніжні Альпи в кінці грудня:


В 1875 році за кошти місцевої влади був побудований "розважальний центр" для гостей, де проводились бали та концерти. В 1965 коцерт-холл повністю згорів. Після пожежі було вирішено відбудувати точну копію жертви червного півня:


Чудове місце, щоб поніжитись на сонечку:


Біжимо назад на вокзал. Хоча не все в місті подивились..А ось і наш поїзд ще далі в Альпи:
Джерело


?

Log in

No account? Create an account